המתקת עונש

אסיר:             גבירתי השופטת. אני יודע שמה עשיתי בעזרת השם היה לא טוב. וברוך השם אני אשם. לא מתווכח אתך. מה שנכון נכון. השתנתי בבריכה העירונית, וגם על יוסי משולם המניאק. שפכתי את זרעי לריק סתם ככה ברחוב ללא מטרה כי פתאום עלתה לי החרמנות לראש. חטאתי. פשעתי. גנבתי. נאפתי. ולמרות שאני לא נשוי. שדדתי. אנסתי, רצחתי… לא תמיד ובכל בעזרת השם. הוא למעלה יודע. אבל גם אז בתקופה הכי לא טובה שלי שמרתי על השבת. לא עבדתי. שבת זה קודש לאדוניי. הייתי הולך לים ולא מעשן ואני לא צריך לספר לך מה זה ללכת לים להסתכל על בחורות יפות ולא לעשן, שיחקתי כדורגל אבל כולם משחקים. זה נכון שזה לא מוחק לי את העבירות אבל תודי. זה נקודת אור בקצה המערה. אבל זהו כל זה נגמר גבירתי השופטת עכשיו אני בן אדם אחר. השתניתי. פעם השתנתי. היום השתניתי. הוספתי 10 בגימטריה שהם האות י' כעשרה בעלי תשובה, כעשרת הימים הנוראים ל"השתניתי" ועכשיו נעשיתי אדם טוב יותר. וכל זה בזכות הרב שלמה בניזרי, והרב אריה דרעי, והרב מוטי אלון שפתחו לי את המזל וצינורות השפע. והיום אני מבטיח בהן צדקי. בזקן שעל פניי ובכיפה שעל ראשי אהיה אדם טהור, נקי כפיים, בר לבב, הולך תמים ורק זה בתוספת חי שקלים שזה 18 שנים בגימטריה מזכים אותי בניכוי 18 שנים מהמאסר עולם שקיבלתי.

שופטת:           (לא נראית) מוסא. אני מתקשה להאמין למהפך שעברת. אם כבר לחזור בתשובה אז למה לא הפכת למוסלמי אדוק?

מוחמד:           גבירתי השופטת. איפה המחמאה למבטא שלי? הא נכון? אם לא היה כתוב לך מוסא בהיסטוריה שלי לא היית מזהה שאני ערבי לשעבר. הא? קשה לך לתת מחמאה? את יכולה לתת לי מחמאה. ואני מבקש שתכבדי אותי ותקראי לי משה. על שם משה רבנו.

שופטת:           אני יודעת מי היה משה רבנו, מוסא.

מוסא:           גבירתי השופטת לא מוסא. מוסא זה ערבי. משה.

שופטת:           ובכל זאת משה מדוע החלטת לחזור בתשובה כיהודי?

מוסא:           גבירתי אם הייתי חוזר בתשובה מוסלמי הייתי שם עלייך בורקה, מפוצץ אותך, מתפוצץ מפעם לפעם. ואז היית מכניסה אותי לקלבוש ליותר שנים. א. בגלל שאני ערבי. ב. בגלל שאני מוסלמי אזוק

שופטת:           אתה רומז לכך ששופטי ישראל שופטים במשוא פנים?

מוסא:           למה? דווקא יש לך אחלה פנים.

שופטת:           לא הבנת. האם אתה טוען ששופטי ישראל גזעניים?

מוסא:           מה פתאום גזענים? הם גזעיים אחד אחד. את ממש בולדוג.

שופטת:           אני אאשים אותך בביזיון בית המשפט

מוסא:           זה באמת ביזיון איך שהמדינה הזאת מידרדרת. נוער חילוני ללא ערכים, כל מה שהם רוצים זה להיות ב"אח הגדול". "הישרדות". "לרוץ למליון" למה לרוץ? בנקים זה מעבר לפינה. איזה תת רמה גבירתי השופטת. משחקים בקקי השם ישמרנו. עוד מעט יעשו תוכנית ריאליטי בכלא. ויקראו לה האסירון העליון. בושה… גועל נפש… אין גבול ל… תסלחי גבירתי השופטת. אני חושב שאני מתחרט. אל תנכי לי כלום.

השופטת:        מה?

מוסא:           ואני שם עליך קצוץ יה יהודייה מסריחה, יה גנבת אדמות. אני אפוצץ כל הבנין הזה בחיית אללה וזוזו מוסא. לא אללה מן אללה ומוחמד הוא רסולוהו. –

השופטת:        אני מאשימה אותך בביזיון בית המשפט. תוציאו אותו.

מוסא:           (שבע רצון מהרעיון) האסירון העליון… איזה סטרט אפ.