אודות

שחקן, מחזאי, במאי ומורה לתאטרון זה כ30 שנה. יליד קריית חיים. בוגר החוג למשחק באוניברסיטת תל אביב (1990), סדנת "שחקן יוצר" של נטע פלוצקי ופבלו זלצמן ו"תיאטרון החדר אומנויות במה ומסך" של אמיר אוריין. זוכה פרס כתיבה על מחזהו "כשאקדח מופיע במערכה ראשונה" בפסטיבלsmall” במה 4" ובימוי על "קרום" של חנוך לוין, בפסטיבל "כל הארץ במה" צוותא. במאי הבית של עמותת דן אבשלום (עמותה למתמודדי נפש) בעל תעודת הוראה בסמינר הקיבוצים. מורה למשחק ותאטרון ילדים, נוער ומבוגרים. יוצר תכניות לימוד ייחודיות. מדריך הוראה במשרד החינוך וחונך.

מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי לכתוב. באופן אירוני דווקא במהלך לימודי המשחק באוניברסיטה נדחקה הכתיבה למען חידוד כישורי המשחק. עם הפנייה המקבילה להוראה ובייחוד בקרב ילדים התחוור לי שכמעט ולא נמצאים חומרים דרמתיים איכותיים עבור הגיל של בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים וכך התחלתי מחדש ליצור את החומרים המקוריים עבור קהל היעד. המחזות נכתבו עבור קבוצות ספציפיות ולעתים מאחורי כל דמות שנוצרה עמד תלמיד-שבצלמו ודמותו נכתבה הדמות. לימים העבודה עם נוער ומבוגרים הניבה מחזות מקוריים גם לגילאים האלו. התאטרון הקהילתי היה הבעירה למנוע היצירה בתאטרון המקצועי. עם פרסום המחזות בפורום של אנשי תאטרון העלו במאים רבים את מחזותיי בתאטרון הקהילתי ברחבי הארץ וחלק מצאו את דרכם לתאטרון המקצועי. באתר יש חומרים רבים שלא פורסמו מעולם ולראשונה יוצאים לאור. חלק פתוחים לקהל הרחב וחלק בתשלום.

האתר מיועד לקורא המתעניין, אנשי תאטרון המחפשים חומרים דרמתיים. מורים הזקוקים למערכי תאטרון ייחודיים ולהדרכה. כמו כן באתר מופיעים תוצרים שביימתי בעבר ובהווה. החומרים הכתובים מעוגנים בזכויות יוצרים והעתקתם אסורה.